Firma Handlowo Usługowa REMI-DEKOR ma wieloletnie tradycje w zakresie kompleksowej dekoracji okien i wnętrz. Prowadzi usługi w zakresie projektowania dekoracji okna, szycia, montaży wszelakiego typu karniszy, tapicerowania i renowacji mebli.

Dekoracje wnętrz wykonanych przez nas zdobią dziś wiele obiektów Krakowa, m.in. banki, wyższe uczelnie, rezydencje, hotele, kawiarnie, firmy komunalne i prywatne.Oprócz sklepu firma posiada również wzorcownie, w której eksponowane są dekoracje okienne wykonane zgodnie z najnowszymi trendami.

Oferujemy pełne usługi dekoracyjne wnętrz, sprowadzamy tkaniny zasłonowe, obiciowe i firany. Posiadamy najnowsze kolekcje zagraniczne i wiele ofert krajowych. Proponujemy usługi dla hoteli z projektowaniem i wykonawstwem w zakresie szycia firan, zasłon, pościeli, narzut na łóżka, montażu karniszy, rolet i markiz. Gwarantujemy najwyższej jakości materiały i wykonawstwo! Nasi specjaliści pomagają w wyborze tkanin i wzorów zarówno w sklepie jak i u klienta, dokonują pomiarów i montaży. Zajmujemy się również profesjonalną konserwacją i czyszczeniem wszelkiego typu firan, zasłon i lambrekinów.

W ciągu dwudziestu lat swojego istnienia nasza firma zdobywała różne tytuły i wyróżnienia, z których najcenniejsze to: Gwiazda INTERPROM oraz MECENAS KULTURY KRAKOWA. Nasze dekoracje zdobią między innymi  hotel The Bonerowski Palace, który zwyciężył w prestiżowym konkursie Tripadvisor „Najbardziej luksusowy hotel w Polsce”

Zapewniamy miłą obsługę i fachowe doradztwo!